Instruktorzy

Jednym z wyróżniających cech naszych treningów jest dobra atmosfera, którą prowadzący tworzą wraz ze wszystkimi uczestnikami!

To między innymi dzięki niej można rozwijać się w tempie jakiego każda osoba potrzebuje.

Zajęcia stałe prowadzą:

Krzysztof Kolwas


Trenuję Kung Fu od 1998 r, a o od 2006 roku prowadzę zajęcia Kung Fu w Komorowie.

Podczas zajęć chcę budować formę fizyczną, siłę psychiczną, znajdować sposoby na szlifowanie osobowości. Praktyka Sztuk Walki jest świetną nauką, a w wielu aspektach - polem testowym dla charakteru. A zdobywane umiejętności przydają się w dużo szerszym kontekście.

Uwielbiam dzielić się technikami i wiedzą z zakresu Sztuk Walki. Widzę, jak dobrze opanowane podstawy sztuk walki dają ogromne pole do tworzenia indywidualnych cech „wysławiania się" za pomocą Kung Fu. Rodzące się style dostosowane są do charakterów, upodobań, wcześniejszych doświadczeń czy wrodzonych predyspozycji. Obserwowanie rozwoju i wspólnego wzrostu ćwiczących do dla mnie wielka przyjemność i nagroda!

Z zawodu jestem fizykiem, tworzę też oprogramowanie. Sztuki Walki to moja pozazawodowa pasja, którą chcę się dzielić. Także dlatego, że sam wiele otrzymałem.


Daniel Rabczenko


Kung-fu ćwiczę od około 15 lat. Zaczynałem dość późno (grubo po trzydziestce) jako tata syna biorącego udział w treningach. Do dziś ćwiczymy obaj. Jestem biostatystykiem, naukowcem, nauczycielem akademickim, przedsiębiorcą.


Seminaria, egzaminy

  • Seminaria (co miesiąc)
  • Egzaminy na pasy - stopnie
  • Letni Obóz / Wyjazd treningowy

Zbigniew Jeż - Mistrz Szkoły oraz Instruktor Rafał Nowakowski

Patrząc od lewej strony: Krzysztof Kolwas, Zbigniew Jeż, Rafał Nowakowski, Daniel Rabczenko. Komorów, Czerwiec 2021

Patrząc od lewej strony: Krzysztof Kolwas, Zbigniew Jeż, Rafał Nowakowski, Daniel Rabczenko. Komorów, Czerwiec 2021

Wyszkowskie Centrum Sztuk Walki - kempo-organizacja.pl